KURUMSAL

SMART CNC MAKİNE SAN, TİC, LTD ŞTİ

smart cnc router sektöründe 8 yıla yakın süredir hizmet vermekte olup, makine satışının yanı sıra, uzman ekibiyle teknik servis hizmeti de sunmaktadır. Ayrıca uzaktan destek ile çözülebilecek problemler için teknik personellere ulaşılabilecek destek hattı bulunmaktadır.
Smart cnc router güvencesiyle alacağınız makineler 2 yıl üretici ve distribütör garantisi altında olup, herhangi bir ekstra ekipman ihtiyacınız bulunmamaktadır.
Makine tercihi yapılırken en önemli noktalardan biri şüphesiz makineyi hangi firmadan aldığınızdır.
Garanti, Kurulum ve Eğitim prosedürü, Teknik servis ekibi ve hizmeti, Yedek parça temini, Uzaktan destek kabiliyeti ve Referanslar tercihiniz sırasında göz önünde bulundurmanız gereken önemli etkenlerdir.

Vizyonumuz: İnovasyon odaklı girişimci ruhumuz ve yeteneğimizle ulusal ve uluslararası pazarda sektör lideri, itibarlı, herkesin çalışmak istediği ve çalışmaktan gurur duyduğu tanınmış bir marka olmak.

Misyonumuz: Hizmet ve ürün kalitemizi sürekli geliştirerek, müşteri talep ve beklentilerini zamanında, en uygun fiyat ve yüksek kalitede karşılamak, Güçlü bir iletişim ve karşılıklı güven ile çalışılan firmalarla aramızdaki bağı kuvvetlendirmek ve iş ilişkilerinin devamlılığını sağlamaktır.